konakbilgilendirme

Kurumsal Hizmet Hızlı Tedarik

Fiyat Teklif Süreçleri

Başarılı bir fiyatlandırma iyi bir pazar araştırmasından geçer.
Ürün talebinde bulunan firmalar,işletmeler için rakiplerimizin rolünü ve kar marjı gibi diğer unsurları dikkate almaktayız.En uygun fiyatlandırmayı yapabilmenin hayati bir unsur olduğunu bilmekteyiz.fiyat teklifi almak için [email protected] adresine mail atabilirsiniz. Ziyaretiniz için teşekkür ederiz.

Teslimat Koşulları

*Ürün teslimatlarımız (toplu alımlarda) kurumsal olarak çalışmakta olduğumuz firmalara ücretsiz olarak tarafımızca yapılmaktadır. Sipariş (Teklif) onay sürecinden itibaren ürünün nevi,niteliğine göre 1-3 gün aralığında teslimat gerçekleşmektedir.Üretim gerektirecek taleplerde  ise bu süreler artmaktadır.

Ödemeler

Ödemeler karşılıklı anlaşma dahilinde belirlenecek olan gün ve süre dahilinde yapılmak durumundadır.Azami 30 iş günü içerisinde fatura bilgilerimizin ekinde bulunan bankalar kanalı ile gerçekleştilmektedir.

Garanti ve İade Koşulları

Garanti : Ürünler nevi ve niteliğine göre aksi belirtilmediği sürece  üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti süreçleri  dahilinde oluşacak ürün arızaları için üretici firmaların yetkili servislerine götürülmek durumundadır. Kurumsal çalışmadan kaynaklı hassasiyetler dahilinde bu konularda tarafımızca destek sunulmaktadır.Satıcısı konumunda olduğumuz ürünler alıcı firma ve işletmeye hasarsız ve sağlam bir şekilde garanti belgeleri ile birlikte teslim edilmektedir.  İade: Özel olarak üretilmiş ürünlerde iade söz konusu değildir. Fiyat teklif onay süreci ile alınan ürünlerin iadesi karşılıklı fayda ve yarar dahilinde asgari zararı öngörerek  yapılabilmektedir.

Kurumsal Avantajlar

Tarafımızla kurumsal olarak çalışan firma ve işletmelere ürünler tarafımızca teslim edilmektedir.Sözleşmeli çalışmalarda (Dönemsel)  ürün fiyat artışları yansıtılmamaktadır. Ödemelerde 40 güne yaklaşan vade ile ürün alma imkanı sağlanmaktadır.Konak Group bünyesinde bulunan diğer firmalarımızın hizmet alanına girecek istek ve taleplerinize ayrıcalıklar tanınmaktadır.

.          

Related Posts